Скандальна підлегла Садового вирішила судитись з “Укрпоштою”

0
2442

На сьогодні в управлінні комунальної власності ЛМР обліковуються 37 договорів оренди, укладених з ПАТ «Укрпошта» на загальну орендовану площу понад 5 тис. кв. м. Станом на січень 2018 року заборгованість ПАТ «Укрпошта» становить понад 4,3 млн.грн. Відтак, суд розглядатиме справу про дострокове розірвання договору оренди приміщень. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«В Господарському суді Львівської області сьогодні на розгляді перебуває 22 справи за позовом управління комунальної власності до ПАТ «Укрпошта» про стягнення заборгованості. Ми витрачаємо багато часу і зусиль працівників юридичного відділу щодо підготовки позовів, проте, станом на сьогодні відсутня позитивна динаміка вирішення цієї проблеми, заборгованість ПАТ «Укрпошта» весь час зростає. Тому, на жаль, такі дії орендаря змушують нас звертатися до суду з вимогами про дострокове розірвання договорів оренди у зв’язку із несплатою більше трьох місяців поспіль орендної плати та порушення істотних умов договору», – прокоментувала начальник управління комунальної власності Інна Свистун.

Зазначимо, що на сьогодні ухвалою Львівської міської ради вже встановлена пільгова орендна ставка для поштового зв’язку – 5%, яка була визначена із врахуванням суспільної необхідності надання послуг поштового зв’язку в Україні.

Leave a Reply