Скандал в Академії сухопутних військ у Львові може бути спланованою атакою

0
64

Як повідомив український політолог Тарас Загородній, курсанти заявили, що звільнення у закладі надають вибірково, начебто офіцери цькують їх, а одного студента через скарги відрахували та відправляють на фронт.

Про це пише Кулемет.

ТСК приїхала у заклад та виявила ряд порушення. У самій академії назвали цей скандал спробою дестабілізації ситуації у військовому навчальному закладі, що завдає іміджевих втрат українському війську.

“Поки ворог активно наступає на півночі Харківщини, а ЗСУ тримають оборону, деякі народні депутати дискредитують українське військове командування…

Чесно кажучи, ситуація, м’яко кажучи дивна. Мабуть, всім зрозуміло, що можливі корупційні ризики або порушення з боку керівництва навчального закладу – компетенція виключно правоохоронних органів“, – йдеться у повідомленні.

Поліція, ДБР і НАБУ мають провести розслідування та встановити, чи були порушення.

Загородній наголосив, коли цим займаються депутатки із сумнівною репутацією, які помічені у підтримці проросійських наративів, то це все це виглядає вкрай підозріло та схоже на сплановану атаку на військове керівництво через навчальний заклад. Оскільки академія військова та підпорядковується ЗСУ.

“Нагадаю, що Скороход в парламенті – перейшла з фракції «Слуга народу» до «майбаху», вона ж «За майбутнє». Скороход підтримувала «примирение с Россией на Донбассе». Або заявляла, що вважає безпідставною заборону в Україні георгіївської стрічки, яка, на її думку, є «символом перемоги». Юлія Яцик – порушниця антикорупційного законодавства (вірогідно лобіює інтереси свого бізнес-партнера, який офіційно працює її помічником) та авторка скандальних жартів про українських генералів.

Виникає питання, чи мають право такі сумнівні народні депутати критикувати керівництво ЗСУ? Чи можете ви згадати, чим вони взагалі займаються у Верховній Раді?” – резюмував Загородний.

Залишити відповідь