Сірочка – багатостраждальна киця, яка стала жертвою жорстокості підлітків у Львові: подробиці історії (ФОТО)

1
2764
Сірочка - багатостраждальна киця, яка стала жертвою жорстокості підлітків у Львові: подробиці історії
Сірочка - багатостраждальна киця, яка стала жертвою жорстокості підлітків у Львові: подробиці історії

Це Сірочка – багатостраждальна киця, яка стала жертвою жорстокості підлітків. Це її у вимущеному польоті ми бачили на моторошному відео. Зараз вона під пильною опікою пані Катерини. Зрештою, і до того була, але жінка просто її підгодовувала біля будинку, бо Сірочка любить свободу. Але зараз вже тримає її у квартирі. Про це у Фейсбуці пише журналіст Вікторія Балицька.

Вчора зоозахисники возили кицю до ветеринара – наче все гараз із нею. Падаючи з 9 поверху, вона встигла зргупуватися і набрати такого положення тіла, яке дало можливість безпечного приземлення. Можливо є забої, але тварина ж не скаже де її болить. Трохи перелякана, але веде себе спокійно.

До поліції звернулася Андріана Байло . Вона досвідчений і компетентний зоозахисник і вчинила дуже мудро, бо написала заяву по 300 ст. ККУ. (Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) Є більше шансів, що це матиме преспективу. Бо кіт живий і в юридичній площині жорстоке поводження не можливо буде довести. Андріана Байло: “Тому, що в нас немає суд-ветеспертизи. І дуже важко взагалі довести мотиви”

Поліція вже відкрила кримінальне провадження по цій статті (300 ККУ) і має намір віддати відео на експертизу. Ми з Олександра Стасишин знімали сьогодні матеріали про цю історію і вдячні поліцейським Шевченківського ВП, які у свій законний вихідний, на Водохреще, були у відділку і працювали над цією справою і надали нам усю необхідну інформацію.

До речі, поліція (і нова, і стара) вчора спрацювала чудово.

Поліцейські відразу після появи в мережі відео дуже швидко вирахували де саме сталася подія і встановили особи і місце проживання обох юнаків. Відразу приїхала на місце слідчо-оперативна група, представники ювенальної превенції. Підліткам 15 і 16 років. Того, що знімав опитали і провели виховну бесіду. З батьками теж. Батьки приголомшені вчинком сина. Зоозахисники побили вікна їм на балконі. То перебор! Благородна мета не може досягатится злочином, бо знецінюється. Я розумію обурення, але треба тримати себе в руках.

Другий, той що власне кинув кота, поїхав у райцентр до родичів. Поверенеться – зустрічі з поліцією не уникне. Обоє навчаються в професійному училищі. Покарання буде для обох і в першу чергу для батьків. Але потрібен час і дотримання усіх процесуальних нюансів.

Слушно сказала нам в інтервю Андріана Байло – треба зі школи виховувати в дітей гуманне ставлення до тварин.

І, думаю, повагу. Нема поваги до тварини, то і до людини не буде. Але основа всього відсутність самоповаги.

Головне з кицею все ок і це чудово!

1 коментар

  1. Тих нелюдів слід неодмінно покарати! Якнайсуворіше! Із таких згодом виростають психопати й гвалтівники!

Leave a Reply