Сільського голову на Львівщині судили за хабар від учасника АТО

0
730

Сьогодні, 24 січня 2018 року, відбулось судове засідання у справі щодо колишнього сільського голови села Наконечне Гули Мирона Ярославовича. Про це пише Кулемет з посиланням на “Яворів-інфо“.

Нагадаємо, колишнього сільського голову звинувачують у вимаганні хабаря в учасника АТО за виділення земельної ділянки.

Львівський апеляційний адміністративний суд обрав для посадовця міру запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 140 тис 960 грн.

Нагадаємо, у четвер, 4 січня, на хабарі затримали голову Наконечнянської сільської ради, Яворівського району, який вимагав кошти від учасника АТО.

«Сільський голова Мирон Гула, вимагав 300 тис. грн від учасника АТО за рішення про виділення земельної ділянки площею 0,25 га», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали голову під час отримання неправомірної вигоди і вилучили гроші, вирішується питання про вручення підозри та обрання запобіжного заходу.

Мирону Гулі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

До складу Наконечнянської сільської ради входить два населених пункти – село Наконечне Перше та Наконечне Друге, розташовані за 56 км від Львова, писав Захід.нет.


Leave a Reply