Штаб Тимошенко платить гроші у російських рублях?

0
1922

ЧОМУ ТАК неймовірно СОРОМНО?

КОЛИШНІЙ очільник СРСР Михайло ГОРБАЧОВ, позбувшись своєї посади, якийсь час рекламував піцу. За це йому платили гроші. Було якось незвично, дискусійно і трохи незручно. Все – таки – ЕКС – ПРЕЗИДЕНТ! Але не було соромно. Чоловік заробляв своєю працею.

ЕКС – Президент України Леонід КРАВЧУК, який приїхав нині до Львова обіляти і оживляти протухлий образ брехливого політика Юлі Тимошенко,. ніколи не рекламував піцу. Але після його сьогоднішнього вояжу до Львова дозволю зауважити: краще б він рекламував піцу. Чи туалетний папір. Чи гандони. ЧОМУ? Бо тоді б не було так неймовірно СОРОМНО. Не йому.. Кравчуку – байдуже. Усім нам.Ви помітили, що совість переважно мучить тих, хто НЕ винен?. Все таки – чоловік був ПРЕЗИДЕНТОМ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА…..

А за розміщення на сайтах цієї “НЕЗАЛЕЖНОЇ” думки людини, яка могла пробігти між крапелькапи дощу, а вступила під “дємбєль” в лайно, платив, до речі, штаб БЮТ. Цю новину підтверджують і стукачі з цієї політструктури. Інформація для тих, хто ще має хоч якісь сумніви в тому, що і візит до Львова, і “незалежність” оратора, і висвітлення позиції Кравчука – з одного фінасового і брудного джерела. Не здивуюсь, якщо ще й платили в рублях. Просто поспішали – і не встигли конвертувати…

Микола САВЕЛЬЄВ, есквайр

Leave a Reply