Шоу має тривати далі: Садовий подаватиме апеляцію на рішення суду

0
402

Суд обрав запобіжний захід меру Львова в справі індустріального парку у вигляді застави в розмірі 1 млн 56 тис 550 грн. Таким чином, клопотання прокурора суд задовільнив лише частково. Андрій Садовий прокоментував рішення суду та заявив, що подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі та цілковитого звільнення від застави. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Рішення суду не цілком відповідає здоровому глузду, я ним не задоволений і подаватиму на апеляцію, адже ми очікували, що прокуратурі буде повністю відмовлено в будь-якому забезпеченні. Ця справа немає жодного сенсу. Земля є власністю громади міста Львова, і жодного збитку державі не нанесено. Навпаки: є плюс у тому, що залучений інвестор, а 52 млн поступило у бюджет міста і сплачуються податки. Те, що ця справа є знаковою для держави, — це правда. До неї треба бути максимально уважними, висвітлювати з усіма деталями, бо йдеться про залучення інвестицій в нашу державу. Якщо ми хочемо мати зростання ВВП та успішну країну, то нам потрібні робочі місця. Будемо сподіватися, що в апеляції всі претензії прокуратури будуть зняті. Я проситиму, щоб не було ніякої застави. Хочу вірити, що апеляційний суд прийме рішення, з яким ми погодимось. Готуємо з адвокатами документи”, — зазначив міський голова.

Мер також наголосив на тому, що компанія-інвестор СТР, яка придбала земельну ділянку для будівництва індустріального парку, вже облаштувала 97 індустріальних парків у 7 країнах світу.

Таким чином, роботу отримало понад 70000 людей.

«У нас у Львові планується створення орієнтовно 50 виробництв. Інвестиція — близько 100 мільйонів євро. Треба дати можливість компанії СТР працювати», — додав він.

Нагадаємо, сьогодні у Вищому антикорупційному суді відбулось засідання щодо справи міського голови Львова Андрія Садового і будівництва у Львові індустріального парку на 3 тис нових робочих місць.


Leave a Reply