Шляхом укрупнення та ліквідації районів влада знищує місцеве самоврядування, – Синютка

0
2730
Олег Синютка
Олег Синютка

Укрупнення та ліквідація районів, які «протягнула» монобільшість Зеленського в останній сесійний день, руйнує місцеве самоврядування і призведе до адміністративного хаосу. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка під час виступу з трибуни парламенту.

«Проект постанови про утворення і ліквідацію районів – це вершина цинізму чинної влади, яка вже давно перестала не тільки слухати, але й чути людей. Ви своїми голосами в парламенті забрали можливість в обласних рад ухвалювати рішення стосовно ОТГ. Ви своєю відсутністю будь-якого обговорення перестали чути людей і у себе в кабінетах ухвалюєте рішення стосовно майбутнього людей. Ви забрали в людей будь-які повноваження стосовно творення майбутнього країни. Ви творите цю країну під себе і для себе», – сказав Синютка.

Він переконаний, що у чинної влади нічого не вийде.

«Ми думали, що безглуздю, яке ви творите в сесійному залі може нарешті настати кінець, але до цинізму, з яким ви хочете проголосувати це питання, напевно не додумався б найбільш відвертий ворог України. Я переконаний, що цьому також настане кінець. Парламент цим голосуванням розділиться не на старі і нові обличчя, а на проукраїнські і антиукраїнські сили», – зазначив депутат.

Синютка також наголосив, що чинна влада своїм рішенням про укрупнення районів ламає державні інституції.

«Я не знаю де ви це побачили, напевне заглядаючи в очі Путіну. Ви ламаєте далі державні інституції. Питання створення районів не дає відповіді на питання, які функції цих районів, яке фінансове підґрунтя цих районів, які люди прийдуть до влади. Переконаний, що ви можете це проголосувати, але у жовтні ця влада почне свій кінець, і вона буде знесена на наступних місцевих виборах. І це буде кінець цієї влади», – додав Синютка.

Залишити відповідь