Школярів Львівщини запрошують до участі у літературному конкурсі

0
1179

Триває реєстрація на ІІ Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «ПероДактиль».

Учасниками конкурсу можуть бути діти віком від 8 до 16 років включно.

Усіх, хто братиме участь, розподілять за трьома віковими категоріями, в кожній з яких передбачається три премії в номінаціях «Проза» та «Поезія».

До участі в конкурсі допускаються твори, написані українською мовою, які раніше не друкувались, не розповсюджувались будь-яким чином, і права на які не були передані третім особам. Обмежень щодо жанру, теми, стилю та кількості поданих робіт немає.

Організатори висловлюють прохання утриматись від релігійних та політичних тем. Обсяг прозового твору – не більше 35 000 знаків, загальний обсяг поезій – до 20 000 знаків. За бажанням автори можуть оздобити свої твори малюнками. Колективна творчість не приймається.

Конкурсні твори приймаються виключно в електронному варіанті. Подати заявку на участь можна до 28 січня 2018 року на сайті.

Організаційний внесок становить 120 грн – якщо автор подає одну конкурсну роботу, та по 100 грн за кожну наступну.

Оголошення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться 6 травня 2018 року.

За І місце у кожній з вікових категорій переможці отримають грошовий приз – 2 000 грн. На власників ІІ та ІІІ місць чекають цінні призи від партнерів конкурсу. Також передбачено приз глядацьких симпатій та спеціальні подарунки.

Залишити відповідь