Школярі Львівщини здобули перемогу у Гімназіаді України з карате

0
907
????????????????????????????????????

У стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулась Гімназіада України з карате.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Фінальні змагання Гімназіади України з карате завершились нокачі-перемогою львів’ян: школярі Львівщини перемогли в усіх вагових категоріях, впевнено виборовши загальнокомандне перше місце.

Кубок за друге загальнокомандне місце поїхав до Сумської області, а бронзу загального заліку отримали представники загальноосвітніх закладів Волині.

Практично без нагород, але з новим досвідом вирушили додому спортсмени Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей, адже змагатися було з ким – участь у заході брали понад 100 учасників, зокрема школярі-каратисти з Йорданії та Республіки Чилі, які перетворили I гімназіаду України з карате у вагому подію міжнародного рівня. Іноземні представники брали участь у спаринг-сесіях з українськими школярами, щоб підвищити власну спортивну майстерність, а українці поєдинки з однолітками з іншим континентів використали, щоб підготуватись до всесвітньої гімназіади у Марокко.

На церемонії нагородження переможців до учасників змагань звернувся заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей: “Карате – це мистецтво перемагати, що уособлює в собі силу духу, гармонію тіла і високу майстерність. Бажаю вам якнайбільше перемог, зокрема і на всесвітній гімназіаді, куди вирушать переможці”. Головний тренер збірної Марокко з карате Дріс Ель Мані відзначив у вітальному слові високий рівень підготовки каратистів-освітян та ефективну роботу освітянського спорту Львівщини, побажавши вдалого виступу українцям на його батьківщині – у Марокко.

Учасників також нагороджували і вітали голова оргкомітету змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голови комітету з розвитку карате в системі освіти Української федерації карате Назарій Вітер, головний тренер збірної України з карате Антон Нікулін, президент Львівської обласної федерації карате Ігор Богдан.

Організатором заходу виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також Українська федерація карате. Підтримку участі школярів Львівщини у змаганнях гімназіади України надають департамент освіти і науки та управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Leave a Reply