Школа демократії у Львові відкриває новий сезон

0
1081

У вівторок, 2 жовтня, відбудеться відкриття у Львові нового сезону Школи демократії – безкоштовної інтенсивної освітньої програми лекцій та тренінгів, яку організовує Східноєвропейський центр багатопартійної демократії.

25 нових слухачів розпочинають ознайомлення з основами демократичного врядування і політики, політичних інститутів та інструментів. Програма триватиме протягом 5-ти місяців. Лекції у Школі читатимуть відомі політологи, експерти, громадські активісти, які ділитимуться власним досвідом щодо розвитку демократії в Україні.

Школа демократії призначена для представників громадських організацій, політичних партій, місцевого самоврядування, засобів масової інформації, державних службовців, студентів та інших зацікавлених громадян, старших 18 років. Проект діє у Львові, Одесі та Полтаві.

Відкриття Школи відбудеться за участі виконавчого директора СЄЦБД Левана Цуцкірідзе у приміщенні Школи за адресою: вул. Лесі Українки, 16, 2-й поверх. Початок о 10:00.

Запрошуємо журналістів для ознайомлення з проектом і висвітлення події!

Контактна особа – координатор Школи у Львові Петро Кузик (pkuzyk@eecmd.org тел. 097 368 3560)

Докладніше про програму та організації, які її проводять, можна дізнатись за посиланнями:

eecmd.org/uk/ (Східноєвропейський центр багатопартійної демократії) та nimd.org (Нідерландський інститут багатопартійної демократії).

Leave a Reply