Шість років без Кузьми: LEONVOCI випустив пісню «Мовчати» (ВІДЕО)

0
480
Шість років без Кузьми: LEONVOCI випустив пісню «Мовчати»
Шість років без Кузьми: LEONVOCI випустив пісню «Мовчати»

До шостої річниці з дня загибелі лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка колектив LEONVOCI випустив пісню Кузьми «Мовчати».

Як відомо, 2 лютого 2015 року Андрій Кузьменко потрапив у смертельну аварію на Дніпропетровщині. Таким чином музиканти долучаються до вшанування пам’яті кумира тисяч українців.

«Ми не були знайомі з Кузьмою, але захоплюємося його справжністю і неймовірною творчістю. Хочемо, щоб всі пам’ятали про нього!», сказав лідер гурту Назар Тацишин. Учасники гурту розповіли чому обрали саме пісню «Мовчати»: «Цю пісню вибрали, бо культура вже довгий час мовчить. Не відбуваються повноцінні концерти. І це доводить до крику, який ми часто виражаємо мовчанням. Іноді мовчанням можна виразити більше почуттів, ніж мовою…».

Довідково LEONVOCI — український чоловічий вокальний квартет, заснований 2015 року у Львові. В перекладі з італійської та іспанської LEONVOCI— «Голоси левів» або ж «Голоси Львова». Репертуар гурту складається з пісень, арій з опер та популярної музики різними мовами: іспанською, італійською, німецькою, французькою, польською, англійською та українською. 2016 року колектив брав участь у польському телевізійному проекті «MAM TALENT!», де дійшов до півфіналу. У червні 2018 року гурт презентував перший альбом «Етнопростір». У вересні цього ж року квартет здобув перемогу на вокальному конкурсі імені Яна Кепури “Золотий потік”, що в Польщі. 10 січня 2019 року відбувся перший сольний концерт в рідному Львові, під назвою “Вдома на Різдво”. Також у січні 2019 року хлопці взяли участь у співочому талант-шоу «Голос країни».

Кожного року гурт LEONVOCI їздить у концертні тур у супроводі симфонічного оркестру країнами Європи. Квартет гастролює в Польщі, Угорщині, Франції, Німеччині, Данії та інших країнах.

 

Залишити відповідь