Що відшкодовує Автоцивілка?

2
1874
автоцивілка

Що покриває Автоцивілка (ОСЦПВ) в Україні

Автоцивілка – це спрощена назва полісу обов’язкового страхування відповідальності власників наземного транспорту, або ОСЦПВ. Це страхування має оформлювати кожен водій, бо так передбачено законодавством України.

  1. Що покриває автоцивілка
  2. Скільки коштує автоцивілка у Львові?
  3. Що відшкодовує автоцивілка у разі аварії
  4. Скільки коштує автоцивілка?
  5. Де найдешевша автоцивілка

Що покриває автоцивілка

А ви знаєте, що таке автоцивілка? Де її потрібно оформлювати? Чи кому потрібна автоцивілка Львів?

Автоцивілка – це спрощена назва полісу обов’язкового страхування відповідальності власників наземного транспорту, або ОСЦПВ. Це страхування має оформлювати кожен водій, бо так передбачено законодавством України. Якщо автоцивілки немає, то користуватись транспортом заборонено. Та водій має бути сплатити штраф.

Деякі категорії громадян України звільнені від оформлення ОСПЦВ чи мають пільги.

Автоцивілка страхує відповідальність водія щодо третіх осіб. Тобто, якщо власник страхування спричинить дії, що призводять до аварії, то коштом його страхування буде відбуватися відшкодування потерпілим. Поліс ОСЦПВ відшкодовує збитки, що зазнали потерпілі щодо шкоди, завданої здоров’ю, життю або майну осіб. Сам же власник полісу не отримує ніяких виплат за автоцивілкою.

Скільки коштує автоцивілка у Львові?

Вартість автоцивілки залежить від різних факторів. Та один з них – це місце прописки власника транспортного засобу. Так, якщо порівняти ціни на ОСЦПВ за допомогою агрегатора Ukasko, то вартість автоцивілки для Львова буде складати приблизно від 800 гривень. Та завдяки акціям та розпродажу оформити страхування можна ще дешевше.

Користування сайтом безкоштовне, а ціни без націнок від страхових. Та ще й нижче, ніж у конкурентів.

Що відшкодовує автоцивілка у разі аварії

У разі ДТП відшкодування за полісом автоцивілки належить потерпілим. Відшкодування відбувається коштом автоцивілки винуватця аварії. Розмір виплат встановлюється державою. Ліміти виплат на початок 2021 року складають 130 та 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну та життю або здоров’ю відповідно.

Виплати регулярно зростають. Та є у планах уряда до 2025 року підняти їх до рівня Євросоюзу. Але навіть зараз є змога розширити їх, оформивши ДЦВ. Це додаткове покриття або добровільна автоцивілка. Вона оформлюється на додаток до полісу ОСЦПВ, а суму страхового відшкодування, як і її вартість, можна обрати самостійно.

Скільки коштує автоцивілка?

Вартість автоцивілки не є фіксованою та розраховується окремо для кожного водія. Та це є вірним рішенням, бо обов’язкове страхування має бути доступним кожному. Автоцивілка і так вирізняється на тлі інших видів автострахування демократичною ціною.

Формула для розрахунку автоцивілки встановлена державою. Вона складається з єдиного внеску та коригуючих коефіцієнтів, що впливають на кінцеву вартість поліса. Ці коефіцієнти можуть як підвищувати вартість страхування, так і знижувати.

Наприклад, для оформлення електронної автоцивілки зазначен коефіцієнт, який робить страховку дешевшою на 10%. Тому слід відмовитись від автоцивілки на паперових бланках та переходити на оформлення онлайн разом з платформою онлайн-страхування Ukasko!

Де найдешевша автоцивілка

Ціни автоцивілки залежать від багатьох факторів, та від страхових компаній. Щоб знайти найдешевшу, потрібно порівняти вартість полісів від усіх компаній. Самостійно зробити це майже неможливо, бо потребує багато часу. Тому ми пропонуємо вам швидкий та безкоштовний варіант того, як знайти найдешевшу автоцивілку. І це агрегатор Ukasko.

Це платформа онлайн-страхування, де ви можете порівняти та вибрати страховки від різних страхових компаній. Це безкоштовна послуга, а ціни на сайті йдуть напряму від страхових компаній, без додаткових комісій.

Та ще й понад це, на Ukasko постійно діють різноманітні розпродажі та акції. Та підсумкова економія на полісі автоцивілки складає до 25%. Це дуже вигідно та зручно. Оформлення страхування відбувається без додаткових переплат чи відсотків, та ви заощаджуєте не тільки на безпосередній вартості автоцивілки, а ще й на відсутності комісійних виплат страховому агенту або посереднику!

2 КОМЕНТАРІ

  1. Да, знаю этот сайт. Дочка тут оформляла страховку в начале прошлого года и выиграла, ей Ukasko вернули полную стоимость страховки.

  2. Спасибо за подробные инструкции, действительно очень легко оформить у вас страховку. Все понятно

Залишити відповідь