Що робити в разі випадкового вимкнення ноутбука

1
43

Для багатьох ноутбук – це насамперед пристрій, який використовується в повсякденній роботі. З цієї причини дуже важлива зібрана на ньому інформація. Проблема починається, коли ми помічаємо незначні збої, які можуть істотно ускладнити повсякденну експлуатацію лептопа. Одна з найчастіших проблем – мимовільне вимкнення пристрою. Причин може бути багато, тому нижче ви знайдете основну інформацію, яка допоможе вам впоратися з цією ситуацією.

Перевірити системні налаштування

 Хоча мимовільне вимкнення ноутбука зазвичай є ознакою серйозної несправності та віщує про швидкий дороговартісний ремонт, все ж не зайвим буде перевірити налаштування операційної системи. Якщо ваш ноутбук вимикається після деякого часу бездіяльності, перевірте заводський час переходу комп’ютера в сплячий режим. Досить відкрити параметри пристрою і у вкладці «Живлення і сплячий режим» збільшити час активації цього режиму.

Найчастіші пошкодження

 Перший варіант, безумовно, найоптимістичніша версія подій, але варто пам’ятати, що мимовільне вимкнення ноутбука може бути для нас сигналом, що вказує на набагато складнішу несправність. У випадку з ноутбуками пошкоджений акумулятор може стати джерелом багатьох проблем. Незалежно від репутації виробника, більша частина комірок, що перезаряджаються, з часом істотно зношується. Через деякий час використовувати ноутбук вийде тільки тоді, коли він підключений до електромережі. Індикатор заряду зазвичай показує постійне значення, яке іноді помилково приймають за ідеальний стан акумулятора. Фактично, величина заряду різко падає, що призводить до відключення комп’ютера. Тоді найкращим рішенням буде вибір нового акумулятора на цьому сайті https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/. Звичайно, варто перевірити, як поводиться наш ноутбук, коли він працює тільки від батареї і коли він підключений до джерела живлення. Якщо він вимикається тільки в автономному режимі, то, найімовірніше, потрібна вищезгадана заміна. Батарея для ноутбука Dell знайдеться тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/brend-noutbuka/dell.    

 Однак, якщо він згасне навіть під час під’єднання до адаптера живлення, варто перевірити, чи не пошкоджено конектор під’єднання зарядки. Для цього акуратно поворушіть кабель, якщо ноутбук вимкнувся, то найкраще скористатися професійним обслуговуванням ноутбуків. Оскільки в цьому разі самостійний ремонт неможливий.

1 коментар

Залишити відповідь