Ще понад 160 мільйонів гривень отримала Львівщина для ремонту місцевих доріг

0
156
На Львівщині триває ремонт доріг
На Львівщині триває ремонт доріг

Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України № 356-р додатково на Львівську область для ремонту доріг місцевого значення виділили фінансування  у сумі 162 610, 6  тис гривень. Додаткове фінансування розподілять на об’єкти,  які розпочали ремонтувати. 

Про це повідомив сьогодні під час брифінгу заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

“У межах Президентської програми цього року плануємо відремонтувати близько 200 кілометрів доріг місцевого значення. Із додатковим фінансуванням на цей рік з держбюджету маємо суму  понад 1, 3 мільярда гривень. На сьогодні розпочали ремонтні роботи на 21 об’єкті. Зокрема, це дороги Рава -Руська – Гайок, Мшанець- Стрілки, Перемишляни – Чемеринці – Плугів,  Садковичі –Чернихів, Турка –Східниця, вулиця Івана Франка у Підбужі”,   – зазначив Юрій Бучко.

Окремо він акцентував на реалізації проекту Мале карпатське коло, яке дозволить покращити доступність центральної частини Українських Карпат через розбудову транспортної інфраструктури частини Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

“У поточному році продовжимо роботи на дорогах Славське –Хащованя та Бориня –Боберка, яка є під’їзною до майбутнього міжнародного пункту пропуску Боберка – Смольнік та забезпечує виїзд на дорогу Н-13 Львів – Самбір – Ужгород. В проекті передбачено будівництво двох нових доріг, які з’єднають Львівську область із Закарпатською – від нашого села Хащованя до Верхнього Студеного. А також Львівщину з Івано-Франківщиною – від нашої Верхньої Рожанки до села Сеничів. Працюємо, щоб залучити кошти на продовження проекту”, – додав Юрій Бучко.

Стосовно прикордонних доріг Юрій Бучко зазначив, основними під’їзними автомобільними дорогами загального користування місцевого значення до наявних та перспективних пунктів пропуску є: О141901 Турка – Лопушанка, С141704 Мшанець – Стрілки, О141605 Белз – Великі Мости, О141606 КПП «Варяж» – Бояничі та С141612 Варяж – Белз, О141002 Нагірне – Добромиль, С141711 Дроздовичі – Міженець – Бісковичі.

“Ремонт автомобільних доріг за напрямками прикордонного сполучення є не тільки актуальним, а життєво необхідним, він дозволить забезпечити зростання інвестиційної та туристичної привабливості регіону, безпечний та комфортний рух транзитного автотранспорту, що відповідатиме європейським стандартам. На автошляхах Турка – Лопушанка та Мшанець -Стрілки роботи ведуться. Щодо напрямків Белз –Великі Мости, КПП “Варяж”-Бояничі, Варяж –Белз вже розпочали виготовлення проектно-кошторисної документації”, – додав Юрій Бучко.

Нагадаємо, торік рекордні 4,5 млрд грн з усіх джерел фінансування залучили на розвиток дорожньої мережі Львівщини. За ці кошти відремонтували 528 кілометрів автошляхів державного та місцевого значення.


Leave a Reply