Шестеро львівських велосипедистів увійшли до складу континентальної команди Lviv Cycling Team

0
722
Шестеро львівських велосипедистів увійшли до складу континентальної команди Lviv Cycling Team

Професійна велосипедна команда Lviv Cycling Team днями оголосила про попередній склад на наступний рік. У цьому році команда була представлена тільки жіночим колективом, однак уже у 2021 році ситуація зміниться. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет. 

Склад команди інтернаціональний: втім перевагу надають саме спортсменам зі Львова. На найближчий сезон, що розпочнеться у 2021 році, до складу чоловічої команди увійшли представники Львівщини Олександр Кривич, Валерій Романенков, Андрій Ганзін, а до жіночної – Соломія Лукачук, Тетяна Клімченко.

«Приналежність до професійної команди дозоляє спорстменам брати участь у більшій кількості змагань міжнародного рівня. Потрапити у неї непросто, проте це свідчить про надзвичайно високий рівень майстерності велосипедиста», – зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, Lviv Cycling Team з’явилася на велосипедній карті у 2018 році. Львівська команда була єдиним представником України в третьому дивізіоні UCI.

Leave a Reply