Сергій Лазановський та блогер-мільйонник mcOptimist заспівали трек «Брат» (ВІДЕО)

1
388
Сергій Лазановський та блогер-мільйонник mcOptimist заспівали трек «Брат»

Популярний український співак Сергій Лазановський | RIDNYI разом з блогером-інфлюєнсером Максимом Савчиним, відомим як mcOptimist, створили пісню «Брат», яка оповідає історію мільйонів українців.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу співака.

«Брат» – пісня-присвята про силу братерської любові, повагу та відданість. Присвячена як і стосункам між рідними, кровними братами, так і чужими людьми, які будучи нерідними за кров’ю, стають один одному справжньою ріднею.

На створення такої чуттєвої композиції хлопців надихнули коментатори у соцмережах. Вони часто питали Сергія та Максима, чи не брати вони.

«Одного разу ми з Сергієм відзняли TikTok і побачили багато подібних коментарів на кшталт «А ви часом з Сергієм не брати?». Тоді в мережі ми створили інфопривід, що наче б то з Сергієм брати. Дійшло до того, що ми поїхали до родичів у села і «шукали» докази, що кровно рідні. Ця історія вже має свій кінець, ми зізнались відверто, що це не так. Історія й стала поштовхом до створення пісні «Брат», яка оповідає, що братерство – це в першу чергу про спорідненість душ», – відверто розповів Оптиміст.

Відео тут.

Авторами пісні стали безпосередньо самі виконавці, а також продюсерка Ірина Батюк та фронтмен гурту «Гринджоли» Роман Калин. Як говорить Сергій Лазановський, кожний з них вклав свою частину серця та власної історії, яка вилилась у такий щемливий трек.

«Завдяки тому, що кожний з авторів вклав свою життєву оповідь у цю пісню, вона розповідає історію не тільки рідних братів, а загалом усіх людей, які по життю стають братами: друзі дитинства або люди, які до певних подій взагалі не знали одне по одного», – наголосив Лазановський.

Відеоробота на пісню «Брат» відображає події сьогодення, що наразі спіткали багато українців. Усі ситуації, показані в кліпі, відбуваються в одному дворі, який зображений як символ життя. Режисером кліпу виступив сам Сергій Лазановський | RIDNYI.

«У кожного біля під’їзду або двору є така лавка, яка навіює сокровенні спогади. Чесно, створюючи цю відеороботу, вся команда не могла стримати сліз. Це справжня життєва історія двох хлопців, які маленькими познайомились на цій лавці. Вони виросли і тепер йдуть захищати свою країну на війну. І не знають, чи зустрінуться знову», – зазначив співак.

Сергій Лазановський та блогер-мільйонник mcOptimist заспівали трек «Брат»
Сергій Лазановський та блогер-мільйонник mcOptimist заспівали трек «Брат»
Сергій Лазановський та блогер-мільйонник mcOptimist заспівали трек «Брат»

Довідка: Сергій Лазановський | RIDNYI – український співак та автор, переможець «Голосу країни-11» в команді DOROFEEVA. Створює душевні композиції, які відкликаються у серцях мільйонів. Його пісні неодноразово потрапляли до топів музичних трендів українського YouTube. Остання з робіт – переспів «В саду осіннім айстри білі», яка є оригінальним українським романсом, вкраденим радянською владою, наробив багато шуму в суспільстві та привернув увагу до вкраденої української творчості.

mcOptimist (Максим Савчин) – популярний інфлюєнтер, TikTok та Instagram блогер з авдиторією понад 1 млн підписників. Творець соціальних проєктів. Започаткував потужний флешмоб «Лізамолодець», направлений на підтримку дівчинки, яка стрибала на скакалці у дворі Івано-Франківська та отримала булінг зі сторони сусідки. Про цю ініціативу розповідали всеукраїнські ЗМІ, телеканал 1+1 (програма Сніданок з 1+1), 5 канал та інші. «Брат» – дебютна композиція виконавця.

1 коментар

Залишити відповідь