Що може статись, якщо не користуватись Фейсбуком цілий місяць?

0
1230

Що може статись, якщо не користуватись Фейсбуком цілий місяць??

Сьогодні рівно місяць, як я не робив жодного поста в соцмережах, заходжу тільки в чати, вайбер, і не гортаю стрічку новин.

А тепер, що змінилось за цей місяць:

1. Більше фокусу на роботі, більше часу на те, що дійсно потрібно знайти в неті, а не те, що попадається на очі ?

2.-50% до соціальності. Оскільки, якщо вас не існує в мобільному інших людей – вас майже немає ?. Раніше бувало по 5-10 повідомлень з ФБ щодня, запрошення тренером на події, соціальні проекти, бізнес-консультації…
Як тільки перестав писати, кількість соц контактів зменшилась суттєво.

3.Зменшення кількості онлайн проектів, збільшило кількість проектів офлайн. Як не дивно, але як тільки з’являється чуть більше часу на життя поза нетом, то підтягуються проекти, яким соцмережі на разі не дуже й потрібні ?

4. За червень чітко викристалізувалався новий напрямок – бізнес-аналітика. CRM-ок понаставляли, а що з цифрами робити, толком ніхто не знає ? Сидимо на основі даних, створюємо план дій. По факту результати круче, ніж просто бізнес-консультація.

5.Зміна вектору на довготермінові проекти. Якщо раніше був формат одноразових консультацій, то він залишився, але пріоритет на проекти, де говоримо за пів року співпраці мінімум, так тоді можу слідкувати за розвитком і вносити корективи.

6.Насправді потрібно більше писати. Можливо не в соцмережі, а хоча б в щоденник. Своєрідна гімнастика для мозку.
Але щодо ленти новин, то тут 100% треба фільтрувати її нещадно.
У мене є лайфхак ?

Я зайшов в групи, контент яких мені цікавий, і клацнути Показувати першими. Тепер в ленті перших 10 постів, те, що дійсно в тему

Все ж з соцмережами більше активності. Ну і не в соцмережах справа. А в швидкості і об’ємі розповсюдження інформації і комунікації з людьми.

Будьте соціальними. Робіть щось цікаве, щоб я вас собі в закладки додав?

P.S. Я повернувся. Поставте ціль!

Джерело

Leave a Reply