Ще одна приміська автостанція у Львові працює без атестації для прийому пасажирів

0
1444

Три приміські автостанції у Львові не пройшли атестацію, тож вони виключені із переліку атестованих автостанцій. Про це йдеться в інформації Державної служби України з безпеки на транспорті, яку Дивись.info отримало у відповідь на інформаційний запит.

Справа в тому, що крім АС «Західна» та АС №3, не має відповідного свідоцтва про атестацію автостанція №5. «Інформуємо, що термін дії свідоцтва про атестацію  автостанції АС №5 закінчився 02.04.2017 року, тобто вона не є атестованою автостанцією. Відповідно до п. 2.3. Порядку регулювання діяльності автостанцій, затвердженого наказом  Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.09.2010, проведення атестації автостанції передбачає  подання власником до Укртрансбезпеки заяви, – йдеться у відповіді. – Враховуючи те, що від власника АС №5 до Укртрансбезпеки не надходило заяви про її атестацію, підстав для здійснення обстеження немає».

АС №5 розташована за адресою вул. Зелена, 214 і обслуговує Ходорівський та Перемишлянський напрямки. Журналісти зателефонували у довідкову службу АС №5 і вияснили, що маршрутки станом на 28 листопада курсують з автостанції у звичайному режимі навіть попри відсутність атестації.

Нагадаємо, тиждень тому права приймати пасажирів  позбавили ще дві автостанції у Львові – «Західну» та АС-3, на які їздять маршрутки Самбірського, Мостиського, Городоцького та Пустомитівського напрямків.

Залишити відповідь