СБУ задокументувала схему протиправного відчуження земель екс-головою Львівської ОДА

0
691
Прокурор Львівщини підписала підозру екс-голові Львівської ОДА Мальському. Фото із ФБ Ірини Діденко

Служба безпеки України задокументувала протиправну схему відчуження земельної ділянки та водних об’єктів розташованих в її межах, ексочільником Львівської облдержадміністрації. Про це інформує прес-служба СБУ Львівщини, пише Кулемет.

Як встановило слідство, експосадовець видав незаконне розпорядження щодо відчуження земельної ділянки розміром 15,6 гектарів, у межах якої знаходиться водний об’єкт загальнодержавного значення площею 9,2 гектарів. Ділянка відійшла комерційній структурі для функціонування заміського готельного комплексу.

Згідно чинного законодавства можливість передачі земельних ділянок водного фонду зайнятих незамкненими природними водоймами такої площі у приватну власність не передбачена. Своїми діями ексголова ОДА завдав державі шкоду на понад 7 мільйонів гривень.

Оперативники Служби спільно з прокурорами та залученими експертами провели слідчі дії, зокрема огляд земельної ділянки і об’єкта водного фонду на території відпочинкового комплексу.

За їх результатами ексочільнику адміністрації області повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Викриття проводилось оперативниками Управління СБУ у Львівській області спільно з прокуратурою Львівської області.

Leave a Reply