СБУ подякувало керівнику “Варти-1” Ігорю Зінкевичу за громадянську позицію

0
1709

“Маю поставити крапку в історії, що сколихнула львівську медійну спільноту. Йдеться про підпал польського автобусу, який стався в ніч на перше квітня поблизу Стрийського автовокзалу”, – про це у Фейсбуці пише речник СБУ Львівщини Олег Александров.

“Ця подія відбувалася в рамках контролю за вчиненням злочину. Йдеться про те, що оперативники спецслужби контролювали дії терористів для того, щоб уникнути людських жертв та задокументувати дії усієї ланки зловмисників – від безпосередніх виконавців до замовників.

Фізичне затримання зловмисників відбулося 1 квітня. Наступного дня їм було оголошено про підозру. Вчора суд обрав зловмисникам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Активна позиція громадських активістів та медіа Львівщини дуже допомогла #СБУ у встановленні всіх обставин цілої низки злочинів, які мали б погіршити українсько-польські відносини.

Хочу подякувати усім журналістам за їх прагнення встановити істину. Особлива подяка Igor Zinkevych за допомогу та громадянську позицію”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, повідомлення про підпал польського автобуса у Львові виявилось правдивим.

1 квітня вночі з’явилась інформація про підпал польського автобуса поблизу Стрийського автовокзалу у Львові.

У Головному управлінні Нацполіції у Львівській області заявили, що інформація про підпал польського автобуса у Львові виявилась неправдивою.

Leave a Reply