СБУ оприлюднила відеозапис взяття хабара Олександром Агашковим

0
1623

Сьогодні, 18 квітня, речник Служби Безпеки України у Львівській області Олег Александров оприлюднив відео, де зафіксовано передачу хабара керівнику культурно-мистецького центру «Супутник» на Левандівці Олександру Агашкову.

На відео чітко видно, як Агашков приймає хабар за оренду приміщення для дискотеки, а також не заперечує проти продажу на орендованій території алкоголю та наркотичних речовин.

Нагадаємо, 5 квітня співробітники Управління Служби безпеки України у Львівській області викрили його на хабарництві. Посадовці хотіли отримати від підприємця 10 тисяч гривень за здачу йому приміщення в оренду для проведення культурно-масового заходу без укладання договору. Тобто гроші за оренду мали піти їм у кишеню, а не до бюджету громади Львова.

11 квітня відбулося засідання в Галицькому районному суді Львова, на якому суд обирав запобіжний захід щодо звинуваченого. Олександра Агашкова активно захищали активісти “Автономного опору” та “Народної дії”, а також взяли його на поруки нардепи Ірина Подоляк (“Самопоміч”) та Ігор Васюник (Народний фронт).

Leave a Reply