Санаторій «Немирів» повністю готовий до прийому осіб для обсервації

0
824
Санаторій «Немирів» повністю готовий до прийому осіб для обсервації. Фото ілюстративне

На Львівщині не зафіксовано жодного випадку інфікування коронавірусом. Про це сьогодні розповіли під час брифінгу щодо ситуації із коронавірусом на Львівщині, повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

«Учора запрацювала Google-форма для людей, які повернулися з країн із зафіксованим коронавірусом, вона є активна, і за добу ми отримали два повідомлення, одне з яких було тестове. Друге повідомлення про особу зі Львова, з підпорядкування 5 поліклініки. Зараз пацієнтів із діагностованим вірусом нема. Є певні перебої у функціонуванні телефонної лінії, ми працюємо над покращенням, але онлайн-форма уже працює цілодобово. Невдовзі і телефонна лінія працюватиме цілодобово. У Немирові проведені всі необхідні заходи щодо переведення пацієнтів, тож санаторій повністю готовий до прийому осіб для обсервації», – розповів т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько.

Тривають роботи із унеможливлення поширення вірусу і в аеропорту. «Наше основне завдання – забезпечувати його злагоджену роботу. Звісно, подібні ситуації впливають на зменшення пасажиропотоку, однак приємно, що Прикордонна служба працює дуже чітко, допомагає нам перевіряти пасажирів. Самі мандрівники дуже позитивно сприймають наші заходи, зокрема вимірювання температури. Поки що нікого з підвищеною температурою ми не виявили, тому хочу заспокоїти львів’ян: ми вживаємо всіх заходів щодо уникнення потрапляння вірусу на територію області. Подорожуючи минулого тижня за кордон, варто сказати, що у місцях масового скупчення є дезинфікатори. Нам теж варто взяти це на озброєння, дотримуватися власної гігієни та дбати про своє здоров’я», – закликала директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

На «Львівській залізниці» створено оперативний штаб, робота якого скоординована з обласним центром. «В межах роботи штабу відбулося уже кілька засідань. Основний акцент для нас – це перевезення пасажирів. Створено відповідно організовані групи і напрацьовано порядок дій. Виїзні бригади при заході пасажирів опитують людей та інформують про це начальника поїзда», – акцентував головний інженер Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Зіновій Заньків.

На Галицькій митниці в усіх пунктах пропуску проведено обстеження всіх приміщень, що будуть використовувати. «Усі кімнати, які будуть використані як карантинні зони, ми перевірили. Відповідно, є усі необхідні приміщення: для ізоляції осіб з підозрою, для медичного огляду. Також в пунктах пропуску чергують автомобілі швидкої допомоги. Спільно з прикордонниками провели навчання, тож ми готові до усіх можливих викликів», – розповів начальник управління організації митного контролю та оформлення Львівської митниці Степан Бочаров.

Залишити відповідь