«Самопоміч» скуповувала голоси на виборах ОТГ у Львівській області

1
2051

Під час виборів до Мурованської сільської об’єднаної територіальної громади на Львівщині кандидат від партії “Самопоміч” вдався до підкупу виборців.

Про це журналісту ІНФОРМАТОРа стало відомо з власних джерел.

Інформація підтверджується і користувачами соціальної мережі Facebook, зокрема Андрієм Бенем, членом організації “Вільні Люди“.

У коментарі під своїм дописом Андрій Бень заявив, що інформацію наразі перевірють.

Журналіст ІНФОРМАТОРа зміг знайти підтвердження фактів підкупу мешканців Львівщини, які йому надали на одній з виборчих дільниць Мурованської ОТГ. Фальсифікації та підкуп виборців, за їх словами, відбувався саме з боку кандидата від “Самопомочі”. За підтримку на виборах кандидат платив винагороду у розмірі 200 гривень, а у разі перемоги сума мала збільшитися.

Підтвердили це і місцеві мешканці, що відмовилися підтримувати “Самопоміч” за гроші.

Цікавим фактом є те, що інформація про вибори у Мурованській ОТГ була проігнорована “Самопоміччю” взагалі. Ні хід передвиборчої кампанії, ні результати виборів партією не висвітлювалисяі у соціальних мережах, на офіційному сайті партії та у ЗМІ.

Відбувалися й інші порушення. Так, політична партія “Рух нових сил”, лідером якої є Міхеіл Саакашвілі, продовжила агітувати мешканців ОТГ навіть у день виборів, що є порушенням українського законодавства.

Агітація партії “Рух нових сил” у день виборів до ОТГ

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що партія “Батьківщина” доручила організацію виборів в ОТГ Вінниччини кримінальному авторитету.

1 коментар

Залишити відповідь