Садовий звинуватив депутатів в саботажі впровадження електронного квитка у Львові

0
623
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий звинуватив членів бюджетної та транспортної комісії в саботажі впровадження електронного квитка у Львові.

Про це пише Кулемет з посиланням на Галінфо.

“Ми просили, щоб було виділено 400 мільйонів гривень на впровадження е-квитка – “оплата за кілометраж”. Виділено 1 мільйон гривень. Якщо ми говоримо про пільгові перевезення, ми просили, щоб було виділено 315 мільйонів гривень. Виділені кошти лише на 1 місяць – січень, 26 мільйонів гривень.

Для нас дуже важливо, щоб е-квиток був впроваджений. Проведена дуже велика робота. Станом на сьогодні встановлено валідатори на всі транспортні засоби, на 760 одиниць транспорту, є програмне забезпечення, є також програма “Хмара”, яка зараз напрацьована та активно впроваджена в життя. Зараз ми повинні  активно е-квиток впроваджувати, поетапно впроваджувати. Але нам необхідно, щоб були кошти закладені в повній мірі”, – заявила під час виконавчого комітету заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

“Ми сьогодні практично маємо саботаж впровадження електронного квитка через нерозуміння частини депутатів, які приймають відповідні рішення”, – зазначив Андрій Садовий.

Голова бюджетної комісії Наталія Шелестак покинула засідання виконавчого комітету.

“Я не хочу слухати звинувачення про саботаж і маніпуляції, які зараз тут відбуваються. Це абсолютна брехня. І зараз Ірина Михайлівна, на мій дикий подив, так себе ніколи не поводила. Я так розумію, що це шоу. Ви собі тут проводьте шоу, а ми підемо попрацюємо.

Коли ваші виконавці впроваджуючи такий важливий електронний квиток, не готують програми, під які буде фінансування… Я вам принесу документ, де ваш виконавець пише, що ми можемо відшкодовувати кошти по програмі пільгового перевезення виключно до впровадження електронного квитка, який впроваджують 13 січня, а ви пишете на рік суму? Це нормально? Не робіть з депутатів невідомо кого”, – заявила Наталія Шелестак.

“У нас досі немає цієї програми. Я запропонував, щоб ми зарезервували за департаментом ці кошти і ми чекаємо програму. На сьогоднішній час нам її не скидали і ми її не бачили. Сподіваюсь, що нам її дадуть хоча б в неділю, щоб ми могли ознайомитись перед засіданням комісії.

Якщо ми говоримо про запровадження електронного квитка 13 січня 2022 року, то пропоновані 308 мільйонів дотації за пільгові перевезення нам потрібні лише на 13 днів, а далі у нас буде відбуватись оплата перевізникам за кілометри виконаної роботи.

Я просив звіт Ореста Олеськіва на сесії, але цього не погодили”, – повідомив керівник комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР Ігор Зінкевич.

Leave a Reply