Садовий знову жаліється, що не має 50 млн грн

0
872

Перед початком судових слухань у Вищому антикорупційному суді України міський очільник Львова Андрій Садовий заявив журналістам, що не має грошей на заставу, і сподівається на об’єктивний результат справи, передає “5 канал“.

“У нас у сім’ї таких грошей немає”, – сказав Садовий.

За словами голови міста, він хотів би, щоб суд відмовив прокуратурі в будь-якому забезпеченні у справі стосовно нього.

“Вона не має жодного сенсу. Щоб ви зрозуміли, цій справі вже десь три з половиною роки, і буквально кілька місяців тому колеги з НАБУ говорили, що це безперспективно – вони розуміють, що це був замовний процес, не дати Садовому побудувати у Львові потужний індустріальний парк. А те, що зараз – очевидно, що по накатаній йде, або хтось це використовує”, – наголосив градоначальник.

“Я поважаю нашу систему правоохоронну, і я сподіваюся, що суд сьогодні ухвалить об’єктивне рішення. Я оптиміст. Боротимемося”, – підсумував Садовий.

Слід зазначити, що раніше “Українська правда” з посиланням на джерело повідомила, що сторона обвинувачення має намір клопотати про заставу для Садового розміром 50 млн грн.

Прокурори САП пропонуватимуть арешт або 50 мільйонів гривень застави.

Нагадаємо, 21 листопада Спеціальна антикорупційна прокуратура оголосила підозру Андрію Садовому у зловживанні владою. Тоді ж стало відомо. що Садовому “світить” 50 мільйонів гривень застави, або арешт.

Однак, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у його сім’ї немає 50 мільйонів гривень для оплати застави, про яку Спеціалізована антикорупційна прокуратура клопотатиме перед судом.

22 листопада у ВАКС назвали ймовірну дату суду щодо справи Андрія Садового.

Також повідомлялося, що голова Львівської облради назвав головний мінус “справи Садового”.

Залишити відповідь