Садовий знову виступив проти української мови

0
4283
Мэр Львова Андрей Садовый во время встречи с журналистами, во Львове, в субботу, 22 августа 2009р. Фото Дмитрия Стаховского / УНИАН

Мер Львова Андрій Садовий “завалив” прийняття ухвали “Про регулювання мови обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі та здійснення інформування про товари та послуги, розміщення рекламної інформації». Про це у Фейсбуці повідомив депутат Богдан Панкевич.

“Це неймовірно – але це сталося. Як «завалити» у Львові ухвалу «Про регулювання мови обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі та здійснення інформування про товари та послуги, розміщення рекламної інформації»? А дуже просто – не включити її в порядок денний сесії”, – написав депутат.

“Що і сталося сьогодні на Колегії Львівської міськради з подачі пана мера Садового. Десяток «шкурних» питань включили в порядок денний «з голосу», а ухвалу про українську мову – ні. Бо пан Садовий заперечив. Цю увалу ганяють по комісіях і відкладають ще з липня місяця. Ніхто не хоче казати, що він проти української мови – тому знаходять бюрократичні перепони. Бо ця ухвала НЕ ВИГІДНА ВЛАДІ”, – наголошує Панкевич.

Він додає, що владі “прийдеться наводити порядок в кафешках та хостелах, де весь персонал балакає з клієнтами «на общепанятнам язикє».

“Імпотентна муніципальна охорона повинна буде приструнити вуличних музик, котрі виспівують на Ринку російську блатоту. Супермаркетам прийдеться маркувати всі товари українською. А це все додатковий клопіт, що відволікає від заробляння грошей. Бо гроші не пахнуть і нейтралізовують навіть національну гідність. Навіть у Львові. ГАНЬБА!”, – написав він.

Залишити відповідь