Садовий за бюджетні кошти говоритиме про майбутнє України у Нью-Йорку

0
983

3 березня в Українському музею в Нью-Йорку відбудеться зустріч з міським головою Львова Андрієм Садовим. Тема зустрічі «Майбутнє України і сучасні виклики на шляху до демократії». Про це пише ДивисьІнфо.

«Це офіційна поїздка – мер перебуває у відрядженні. Підстава – запрошення від Atlantic Council. Відрядження буде коштом виконкому, відповідно, після надання звіту і документів після відрядження будуть нараховані кошти», – розповіла Дивись.info голова прес-служби Львівської міськради Христина Процак.

Деталей візиту вона повідомити не змогла.

«Точно передбачений виступ у Музеї в Нью-Йорку, а також різні зустрічі з фахівцями і місцевою владою в рамках запрошення від Atlantic Council», – розповіла Христина Процак.

Додамо, ІВ КУЛЕМЕТ очікує відповіді на свій інформаційний запит щодо подробиць цього візиту мера Львова за кордон.

Днями у ефірі “Львівської хвилі” ми намагались довідатись деталі цього візиту, проте Садовий повністю “з’їхав” з відповіді на питання.

Він лише зазначив, що боїться залишити місто на кілька днів.

“Якщо, не дай Боже, щось станеться у місті. Я ще не визначився, чи поїду, але якщо вдасться вирватись на кілька днів, то поїду. Про усе ми повідомимо громаду. Я рішення приймаю у останній момент”, – говорив Садовий.


Leave a Reply