Садовий взагалі перестав займатись господаркою, – Ганущин про постачання води у Львові

0
2923

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин просить голову ОДА Олега Синютку розглянути можливість проведення засідання обласної ТЕБ і НС щодо ситуації із постачанням води у Личаківському раоні Львова.

Про це Ганущин заявив під час апаратної наради у Львівській ОДА.

“Ситуація із підвозом води та з інформуванням мешканців була повністю провалена. Усе було спущено на гальмах», – сказав Ганущин.

Голова облради також додав, що мер взагалі перестав займатись господаркою.

“Відчувається, що його просто нема на місці. Там учора були мітинги, треба подивитись на відео, чи його часом там було», – сказав Ганущин.

Голова облради додав, що про цю ситуацію уже є безліч повідомлень у «не мерських ЗМІ та реальному секторі соціальних мереж».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка додав, що проживає у Личаківському районі міста, тому на власні очі бачив те, що відбувалось.

“Були кілометрові черги на Високому замку за водою, люди годинами стояли, але йшли додому без води”, – сказав Синютка.

Голова облради додав, що ніхто із Львівської міськради не звертався до приватних операторів щодо допомоги із забезпеченням водою.

“Я маю на увазі “Моршинську” і інші фірми. Таких прохань про домопогу не було”, – сказав Ганущин.

Керівник ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський додав, що надзвичайники допомагали підвозити воду туди, де були прохання про допомогу.

Натомість заступник мера Львова Сергій Бабак повідомив, що станом на 11 годину усі водопостачання має буде поновлено на 100%.


Leave a Reply