Садовий вирішив позбавити львівських дітей молока

0
1078

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівську міськраду, у львівському дитсадку відкриють групу для дітей з безлактозною та безглютеновою дієтою.

Групу для дітей з діагнозом “целіакія”, ураженням слизової оболонки тонкого кишечнику та непереносимістю глютену і лактози, відкриють на базі Львівського дошкільного навчального закладу № 166, що на вул. Кульчицької 10А. До групи уже записано 20 дітей.

“Необхідність для створення такої групи виникла у зв’язку із численними зверненнями батьків. Створення групи пов’язано з особливостями харчування – такі діти не можуть відвідувати звичайні дошкільні навчальні заклади”, – розповіла начальниця управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

Нагадаємо, безглютенова дієта — це дієта, з якої виключений білок глютен, який міститься в таких зернових, як пшениця, ячмінь і жито. Безглютенової дієту використовують для лікування целіакії, або глютеновою ентеропатії. Глютен викликає запалення тонкого кишечника у пацієнтів з цим захворюванням. Безлактозна дієта означає повну відмову від цільного молока і молочних продуктів (сири, йогурти, молочний шоколад, вершки).

Залишити відповідь