Садовий встромив ножа у спину Кличку

0
311

Львів’яни, певно мали би тішитися – мер їхнього міста став цілим головою Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Про це у Фейсбуці екс-заступник голови ЛОР Володимир Гірняк, інформує Кулемет.

Сталося це сьогодні у Хмельницькому, куди на засідання Палати особисто прибув глава держави і, судячи з усього, нинішній покровитель Андрія Садового.

Андрій Іванович, звісно, вже вирішив усі проблеми Львова і тепер з чистою совістю може реалізовувати свої плани з опанування всієї України.

Тим більше, що загальноукраїнські амбіції Садового вже двічі зазнавали краху. Побажанню Ісусика стати Президентом завадив той факт, що мер Львова не зміг собі дати ради зі сміттям, а затаєне бажання очолити Асоціацію міст України знівелював своїм значно вищим авторитетом Віталій Кличко.

І ось Садовому поперло. Два в одному. Отримав можливість підлизатися до Зеленського, очоливши створену ним у березні кишенькову структуру, і похизувався перед Кличком. Мовляв, я теж начальник не тільки одного міста.

За моєю інформацією, багато міських голів не приїхали на засідання Зеленського. Натомість мер Львова виявився першим із перших. Зрештою, знаючи як улесливо Андрій Іванович посміхався донецьким, це ні для кого не стало несподіванкою.

Два слова, що таке Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України і його палата. Зеленський надумав її створити з благою метою успішного завершення децентралізації, яка дивним чином співпала з провалом «зелених» кандидатів на виборах у великих містах і фактичним оголошенням війни Віталію Кличку, який, крім київського голови, обіймає посаду голови Асоціації міст України.

Завдання зрозуміле: вибити грунт з під ніг Кличка, який, гляди, ще й на президентських виборах конкуренцію може скласти, і забезпечити в будь-який спосіб лояльність у регіонах. І Садовий став першим воїном у «хрестовому поході» Зеленського на місцеві еліти, чинно присягнувши, як васал сеньйору.

Направду кажучи, справа тут не у Садовому. Справа серйозніша. Після з горем навпіл проведеної децентралізації з’явилася хоч якась надія на розвиток регіонів і міст.

Але, бачимо, що президентська гілка влади таки не готова до такого висліду і хоче твердою рукою тиснути на місцеве самоврядування. А його фактичне знищення – це погіршення життя кожного жителя кожного міста. І не треба думати, що Садовий комусь допоможе…

Leave a Reply