Садовий всіма шляхами намагається передати гроші росіянам

0
1257

Під час сесії Львівської міської ради депутати планують розглянути питання Львівського автобусного заводу. Відповідне питання про приватизацію ЛАЗу внесено в порядок денний дев’ятим питанням. Про це пише Леополіс.

Водночас громадські активісти обурені намірами Андрія Садового будь-яким шляхом передати кошти з міського бюджету російському олігарху.

«Відбувається лише підміна понять – Садовий не зміг передати кошти Ігорю Чуркіну шляхом повернення боргу, тож тепер він вирішив передати кошти з бюджету шляхом викупу заводу», – зазначає Іван Спринський, керівник ГО «Рабів до раю не пускають».

Він також наголосив, що Андрій Садовий жодного разу не ініціював перед урядом питання націоналізації підприємства будь-яким передбаченим законом методом.

«Вносячи у порядок денний сесії Львівської міської ради питання приватизації ЛАЗу, Андрій Садовий по-перше легітимізовує процес приватизації, по-друге надалі не відмовляється від питання фінансування проросійських сил», – наголошує Іван Спринський.

Активіст зазначає, що передача грошей російському олігарху неприпустима. «Ми просимо міського голову одуматись. Правоохоронні органи та Служба безпеки України також повинна належним чином відреагувати на цю ситуацію, – зазначає Іван Спринський.

Окрім того, за його словами, громадськість звернеться до міського голови з проханням проявити свою проукраїнську позицію та затвердити питання використання червоно-чорного прапора під час урочистостей в місті.

«Ми віримо, що наш мер проукраїнський, тому запропонуємо завтра, щоб він став ініціатором затвердження на сесії обов’язкового піднімання на всі свята, відзначення та офіційні дати червоно-чорного прапора поруч з державним та негайно замовити необхідну кількість таких прапорів для кожної вулиці Львова», – додав Іван Спринський.

Leave a Reply