Садовий відмовився від впровадження електронного квитка у Львові

0
4898

Керівництво Львівської міської ради прийняло рішення призупинити проект із впровадження системи електронної оплати проїзду у міських маршрутках.

Про це Кулемету повідомило поінформоване джерело серед перевізників міста Львова.

Як повідомило джерело, у мерії Львова “заморозили” процес запровадження системи електронної оплати проїзду у міському транспорту.

Перевізники пояснюють: проект повністю заморожений до так званого отримання містом 150 великогабаритних автобусів, зокрема білоруського виробництва. У мерії, нагадаємо, віддають ці автобуси на баланс комунального АТП-1.

“Навіть якщо цей процес буде успішним, у чому є дуже великі сумніви, комплексний проект впровадження системи електронного квитка у Львові не буде реалізований. Місто на своїх умовах запровадить автоматизовану оплату проїзду саме у автобусах комунального підприємства. Нас, приватників, до цього процесу залучати не планують”, – повідомило джерело.

Таким чином, кажуть перевізники, процес запровадження автоматизованої оплати проїзду у міських маршрутках, хай навіть комунальних, знову відтягується ще як мінімум на рік.

 

Leave a Reply