Садовий в унісон із центральною владою країни обрав PR, а не боротьбу із пандемією, – депутат

0
344

Львівщина у “рекордсменах” по кількості хворих на Covid-19. Час визнати, що як центральна, так і місцева влада втратили контроль над ситуацією. А команда “Європейської Солідарності” продовжує боротись за життя і здоров’я людей.

Про це у Фейсбуці пише депутат Львівської міської ради Сергій Івах, пише Кулемет.

“Депутати Верховної Ради від Європейської Солідарності були ініціатором створення соціального фонду у розмірі 65 мільярдів гривень, з яких для Львівщини довгий час не було виділено жодної гривні! Невже це через те, що Львів ніколи не буде “зеленим”?. Поки Олег Синютка не навідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги, лікарі не отримували так звані covid-ні надбавки за максимальну небезпеку для життя і здоров’я”, – наголосив Сергій Івах.

Івах повідомив, що зі спеціального фонду не виділено жодної гривні на купівлю апаратів штучної вентиляції легень.

“Натомість Фонд Петра Порошенка з початку пандемії закупили і відремонтували 50 апаратів ШВЛ, 130 000 захисних костюмів для наших медиків, 10000 захисних окулярів, 50000 ІФА-тестів. 95 медичних закладів Львівщини отримали 4200 костюмів, 5000 ІФА-тестів, сотні пульсиметрів і тисячі продуктових наборів для мешканців, які залишились на карантині вдома. Мер Львова в унісон із центральною владою країни обрав перед виборами PR і конвеєр веселих відео, а не боротьбу із пандемією”, – зазначає Сергій Івах.

Він додав, що “наша команда вимагає проведення незалежного аудиту стосовно законності використання коштів з Covid-ного фонду”.

“Уся команда “ЄС” робить усе можливе заради збереження здоров’я жителів Львівщини і України”, – підсумував депутат.


Leave a Reply