Садовий уже приготував подарунок львів’янам на Новий рік

0
1247

ЛКП «Львівелектротранс» пройшов усі необхідні процедури для проведення коригування тарифу до 6 грн. Проїзд для пільговиків залишається безкоштовним. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

“У нас завжди є вимога від європейських банків, що тариф на проїзд має бути економічно обґрунтований”, – йдеться у повідомленні міської ради Львова.

“Щоб відкоригувати тариф на проїзд в електротранспорті, ми пройшли вже усі необхідні процедури — громадські слухання, перевірку тарифу економічним департаментом, департаментом житлово-комунального господарства, антимонопольним комітетом. Тому на наступний тиждень ми можемо виходити з пропозицією на коригування тарифу на проїзд в електротранспорті. Мова йде про те, щоб відкоригувати тариф з 5 грн до 6 грн. Ми також хочемо зменшити навантаження на водія, тому пропонуватимемо, щоб вартість квитка у водія становила 7 грн. Щодо проїзду пасажирів пільгових категорій, то позиція міста в цьому плані залишається незмінною — особи пільгових категорій мають їздити безкоштовно. Сьогодні на деяких маршрутах електротранспорту у нас 70% пасажирів — це пільговики. Їхній проїзд компенсує місто”, — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За його словами, у зимовий період місячний абонемент залишається за ціною 160 грн.

«З розрахунку 20 робочих днів — це 8 грн в день, тобто 4 грн за одну поїздку. Це найменша ціна серед великих міст», — додав посадовець.

Залишити відповідь