Садовий уже готовий скорочувати кількість комунальних підприємств

0
475

Міський голова Львова прокоментував інформацію, яку сьогодні поширили щодо необхідності зменшення кількості комунальних підприємств. Мер вважає, що оптимізацію треба проводити, але не за два місяці до виборів. Місто має такі плани і вже по деяких підприємствах готують документи.

Про це пише прес-служба Львівської міської ради, пише Кулемет.

«Завжди, коли залишається два місяці до виборів, то політична партії, депутати все реорганізовують, змінюють і багато обіцяють. У нас є у планах оптимізація чисельності комунальних підприємств, наприклад, ми зараз подали документи, щоб об`єднати «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго». Ми маємо бажання для кращої координації зробити енергохолдинг у нашому місті, щоб комунальні підприємства, залишаючись юридично самодостатніми особами, мали більшу і кращу координацію”, – каже Садовий.

Він додав, що “все не стоїть на місті, час до часу треба робити ті чи інші зміни”.

“Але сьогодні якихось радикальних рішень я би не приймав, бо це питання безпеки міста. Тим більше, коли ціна на воду, на інші послуги не є збалансованими і місто дофінансовує це все. Закінчаться вибори, буде нова каденція, тоді можна буде простіше приймати рішення. Ми ж півроку не можемо з депутатським корпусом прийняти рішення, які важливі для громади щодо співпраці з європейськими інституціями. Можливо наступна сесія дасть таку можливість, бо вибори виборами, а місто має жити. Деякі підприємства у нас є неробочі, вони присутні лише номінально, але не працюють. Наприклад, у нас є управляючі компанії, які раніше були ЖЕКами, ми зараз їх суттєво скоротили. Ми виходимо на оптимізацію, щоб у кожному районі була одна потужна управляюча компанія. До речі, найближчим часом покажемо управляючу компанію Личаківського району, де є прекрасне приміщення, якісно зроблений сервіс, там є послуги і ЦНАПу, і управляючої компанії”, — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.


Leave a Reply