Садовий прокоментував призначення в ЛКП «Львівавтодор» та ЛКП «Зелене місто» (ВІДЕО)

0
553
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Мер Львова Андрій Садовий прокоментував нові призначення керівників ЛКП «Львівавтодор» та ЛКП «Зелене місто».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Вимоги часу – ми маємо нового керівника на «Львівавтодорі», бо перед нами є завдання збільшити темпи по модернізації наших мереж, а це інфраструктура, дороги, е-квиток. Новий керівник – це фахова людина, полковник, має досвід роботи в бізнесі, ми пана Власюка давно знаємо. Щодо підприємства «Зелене місто» – то це керівник, який там працював, а також представляв компанію, яка здійснює нагляд, тому він знає проект зсередини, а завдання – дати більшу інтенсивність, бо завод потрібно, рекультивація далі триває.

Щодо «Львівелектротранс» – то там є вакансія, керівника шукаємо, наразі є виконувач обов`язки. На кожному етапі потрібні люди, які мають ті чи інші навики. Пан Євтушенко зробив дуже серйозну роботу, він фактично продовжив те, що почав пан Ноздря. Ми прийняли колегіальне рішення, що потрібен новий поступ, тому цей процес перезапустили. Приходять керівники з новою силою, з новим азартом до праці», – прокоментував мер міста Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні, 2 серпня, колективу ЛКП «Зелене місто» представили нового керівника –Тараса Калужного. Водночас, Святославу Євтушенкові, який досі очолював це комунальне підприємство, директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич подякувала за роботу.

30 липня колективу ЛКП «Львівавтодор» представили нового керівника – Миколу Власюка. Оксані Єстеферовій, яка досі очолювала це комунальне підприємство, Олександр Одинець подякував за роботу для громади міста.

Залишити відповідь