Садовий продовжив «АВЕ Львів» термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній до 4 грудня

0
1057

До міськради надійшло чергове звернення від ТОВ «АВЕ Львів», з проханням продовжити дозвіл на користування перевантажувальною станцією на вул. Північній. Розглянувши звернення перевізника, його зобов’язання дотримуватися правил під час перевантаження сміття без його накопичення, здійснювати перевантаження «з коліс на колеса», а також надання ним підтверджень звернення до міст області щодо сприяння в наданні ділянки для перевантаження, виконком прийняв рішення про продовження йому терміну користування станцією ще на 30 днів.

Про це інформує прес-служба ЛМР

«Пропонуємо продовжити термін дозволу здійснювати перевантаження ТзОВ «АВЕ Львів» на вул. Північна до 4 грудня 2018 року, тобто ще на 30 днів. Хочу звернути увагу, що за час здійснення перевантаження перенакопичення сміття немає, перевантаження здійснюється з «коліс на колеса».

Також в своєму додатку до звернення «АВЕ Львів» надало копії листів-звернень до директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, голів Жовківської, Кам’янко-Бузької, Городоцької районних державних адміністрацій щодо сприяння в пошуку і надання земельної ділянки для здійснення перевантаження”, — доповів в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало.

Керівник «АВЕ Львів» Олег Гайовишин наголосив, що головна ціль роботи компанії — не допустити накопичення ТПВ. Водночас, пошук нової земельної ділянки для здійснення перевантаження триває.

Leave a Reply