Садовий поспішає виконувати ініціативи Зеленського

0
1652
Папа Римський

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Папою Римським Франциском. Глава держави підкреслив, що українські Церкви відіграють надзвичайно важливу роль у поширенні правди та розвитку суспільства.

Про це пише Духовна велич Львова.

Президент зазначив, що Його Святість Папу Франциска дуже чекають в Україні, де Він має надзвичайно велику підтримку та довіру. «Я Його запросив в Україну. Я впевнений, що Він буде в Україні – не тільки в столиці. Я сказав, що для того, щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на Сході, треба їхати на Схід», – резюмував Володимир Зеленський, як повідомляє офіційний веб-ресурс Офісу Президента.

Мер Львова Андрій Садовий підтримав запрошення Президента України і вважає, що Львів готовий бути тим містом, куди може приїхати Папа.

«Ми завжди раді вітати Папу Франциска у Львові. Досвід прийому гостей такого рівня є, адже 20 років тому вже зустрічали Івана-Павла ІІ. Більше мільйона вірян долучились тоді до спільної молитви. Для нас це велика честь і радість. Запрошуємо до Львова і сподіваємось на спільну молитву за мир в Україні» – повідомив у коментарі для сайту  “Духовній величі Львова” міський голова Львова Андрій Садовий.

Залишити відповідь