Садовий підвищив вартість проїзду у Львові

0
115

Вартість проїзду у львівських автобусах відкоригували до 15 грн.

Таке рішення, у відповідь на звернення перевізників, прийняли сьогодні, 27 травня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Вартість проїзду у громадському автотранспорті Львова становитиме 15 грн, хоча перевізники у своїх зверненнях вимагали понад 20 грн, інакше, попереджали, що автобуси не виїдуть на маршрути. Усе через те, що в існуючому тарифі ціна на пальне встановлена на рівні 24 грн, а сьогодні вона – майже 60 грн.

«Причиною коригування вартості проїзду в автобусному транспорті є суттєве зростання цін на пальне. Тому перевізники Львова попередили про критичну ситуацію. Вони заявили про можливу зупинку громадського транспорту найближчими днями, якщо не відкоригувати вартість проїзду», – пояснив Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури.

Нові тарифи у громадському автотранспорті почнуть діяти з 2 червня.

Ціна на проїзд у трамваях та тролейбусах залишається незмінною.

Зберігається безоплатний проїзд для усіх пільгових категорій.

У мерії також виправдовуються, що “Львів – не перше місто, яке було змушене піти на здорожчання послуги”.

“У Дрогобичі, наприклад, 15 гривень за проїзд пасажири платять вже два тижні. А в Полтаві ініціюють підняття до 25 гривень. Також зросла вартість проїзду у приміських маршрутах Львівщини”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply