Садовий піднімає тарифи на вивіз сміття «чужими руками»

0
1428

Перевізники сміття ще навесні цього року подавали на затвердження у Львівську міськраду нові тарифи на вивіз ТПВ, однак міська влада затягнула час, а згодом передала усі повноваження до ЛОДА.

Про це 3 серпня у коментарі IA ZIK повідомив керівник підприємства «Грінера Україна» Олексій Карнаушенко.

З його слів, підприємство навесні подало нові тарифи на затвердження до Львівської міськради.

«Ми подавали на погодження підняття тарифів ще навесні – у травні. Спочатку подали у місто. Місто місяць з цим тягнуло. Потім, коли повноваження щодо вивозу сміття забрала область, місто сказало, що цим має займатися область. Завтра має бути виконком і мають нарешті прийняти рішення», – повідомив О.Карнаушенко.

Він зазначив: чиновники міської ради «не відмовляли, а затягнули час». «Ми розраховували, новий тариф буде з 1 серпня. Зараз планується з 1 вересня», – зауважив керівник підприємства.

З його слів, тариф для населення зросте з 390 грн до 700 грн за тонну. Також зростуть тарифи для бюджетників, комерційних структур і бізнесу.

«Тарифи переглядалися ще у 2014 році, коли ціни на пальне, паливно-мастильні матеріали, обслуговування були набагато менші. Зараз усе в ціні подвоїлося і невигідно займатися збором сміття. Тому, на сьогодні ми працюємо, у нас іноземні інвестори вкладають кошти, але прибутку немає», – додав О.Карнаушенко.

Як повідомлялося, у Львові з 1 вересня вдвічі збільшать вартість вивезення ТПВ для львів’ян. Рішення про це міський голова виносить на розгляд виконкому ЛМР у п’ятницю, 4 серпня.

Прес-служба міської ради інформує, що тарифи на вивезення ТПВ у місті погоджує Львівська ОДА.

Залишити відповідь