Садовий перетворює Львів на свинарник, – пікет

1
4150

Львівську міську раду сьогодні, 21 грудня, пікетують небайдужі львів’яни, які вимагають від Садового припинити продавати за кордон австрійську бруківку, якою раніше були вимощені вулиці Львова. Про це пише Вголос.

«Садовий каже, що якщо ми не припинимо протестувати проти продажу за кордон львівської бруківки, він зупинить ремонти вулиць у Львові. Хай припиняє краще, бо зараз він знищує колорит старого Львова. Він перетворює наше місто на свинарник. Ви подивіться, якою жахливою бруківкою вкрита площа Ринок. Це ганебно для Львова», – пояснив один з учасників акції протесту Юрій Антоняк.

Учасники пікету Львівської міськради оголосили перелік львівських вулиць, звідки вже зникла австрійська бруківка, а це: вул. Личаківська, Мечнікова, Винниченка, Валова, Підвальна, Руська, Беринди, Дорошенка, Коперніка, Русових, Генерала Чупринки, Нечуя-Левицького, Франка, Котляревського, Городоцька, Хмельницького, Замарстинівська, Староєврейська, Братів Рогатинців, Театральна, Гуцульська, Д.Галицького, Осмомисла, Торгова, Курбаса, Жижки, Шкільна, Стуса, площа Ринок та інші.

Окрім того, активісти роздають на площі Ринок звернення до львів’ян з інформацією про діяльність «молодої та креативної команди Садового»:

«Маємо разом покласти край зловживанням та перетворенням Львова у безмежний осередок дешевого алкогольного та секс-туризму і привести до влади людей, які б дбали про збереження історичного обличчя Львова».

1 коментар

  1. НЕ Садовий, а підла, нагла, зомбаторська сволота… стріляти падлоту… Муравські і т.п.

Залишити відповідь