Садовий опікуватиметься ще й двома козами

0
1044

Міський голова Львова Андрій Садовий під час медійного виїзду прокоментував ситуацію із порятунком коня, якого власники мали намір здати «на м’ясо».

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Андрій Садовий зауважив, що парк «Знесіння» має величезний потенціал для розвитку, і місто робитиме все можливе, вкладатиме кошти, щоб сприяти цьому розвиткові.

«Ви, напевно, знаєте Ореста Залипського. Це такий відомий львівський еколог, дуже активний молодий чоловік, який зараз працює у парку «Знесіння». Він дав таку ідею — врятувати цього Орлика, якого просто хотіли пустити «на м’ясо». Ми підтримали цю ідею. До речі, він з разом з тим конем ще дві кози привіз. Я думаю, для дітей це буде велика радість.

Взагалі, на моє глибоке переконання, вся територія парку «Знесіння», Шевченківського гаю має неймовірно великий потенціал для розвитку. Зараз вже є хороший керівник парку «Знесіння». Думаю, буде дуже хороша динаміка між двома парками. Будемо інвестувати туди кошти, щоб львів’яни мали можливість якісно проводити дозвілля з точки зору фізичних навантажень в тому числі, тому що там і доріжок буде багато, там плануємо кінні маршрути робити, там плануємо збудувати поле для стрільби з лука. Маємо ще багато цікавих ідей”, — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Залишити відповідь