Садовий не зможе приєднатись до сесії Львівської міськради у режимі онлайн

0
273

Міський голова Львова Андрій Садовий не зможе приєднатись до сесії ЛМР 18 грудня у режимі конференц-зв’язку.

Про це на брифінгу представників усіх фракцій у Львівській міській раді заявила депутат фракції “Самопоміч” Вікторія Довжик, повідомляє “Четверта студія“.

За її словами, законодавство дозволяє проведення засідань в режимі онлайн, але забороняє у такий спосіб проводити таємне голосування, яке передбачає обрання секретаря міської ради.

“Фізичної змоги прийти на засідання Львівської міської ради, 18 грудня, у Андрія Садового немає. Як усім відомо, у міського голови повторний тест підтвердив коронавірус. Ми абсолютно встигаємо опрацювати бюджет, якщо є політична воля. 23 грудня, можна провести засідання з обранням керівництва ради, а 24 грудня вже прийняти бюджет на наступний рік.

Щодо відео-конференції під час засідання сесії ЛМР, то така можливість передбачена законом. Такі засідання можуть відбуватись за окремим положенням. У статті чітко передбачено, що має бути у цьому порядку онлайн-засідань, і це: можливість ідентифікації кожного депутата, можливість голосування та можливість висвітлення роботи. Але такого порядку на сьогодні не існує. Це не так важливо, як те, що законом чітко написано, що у режимі відео-конференції не може відбуватись засідання, де розглядають питання з таємним голосуванням. Нагадаю, що одне з питань, затверджене нами 4 грудня, питання про обрання секретаря ради вимагає таємного голосування. Отже, провести засідання 18 грудня технічно немає”, – додала Вікторія Довжик.


Leave a Reply