Садовий на Донбасі: місцеві нагадали мерові про всі провали

0
1198

Львівського мера Андрія Садового, який прибув на Донбас, щоб поділитися позитивним досвідом у розвитку міста з градоначальниками Краматорська і Слов’янська, проігнорували чиновники і розкритикували місцеві.

Про це пише блогер Владислав Сидоренко на сайті «Кореспондент», інформує Вголос.

Дописувач розповідає, що у Краматорську зустріч із Садовим відбулася в сесійній залі міськради. Там депутати запитували міського голову, що саме він вважає своїми найбільшими досягненнями у «розвитку Львова»: купи сміття на вулицях міста, продаж пам’яток архітектури чи позбавлення героїв російської-української війни на Донбасі права на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

«Останнє питання остаточно засмутило Андрія Садового, – продовжує блогер. – Місцевому депутату було цікаво, як меру Львова вдається бути відсутнім на робочому місці 250 днів в році».

У публікації також зазначено, що ні мер Краматорська, ні його заступники на зустріч з Садовим не прийшли.

«Розчарований мер Львова виїхав до Слов’янська, де сподівався поспілкуватися з місцевими жителями і розповісти їм про свої успіхи. Однак, слов’янці, які прийшли на зустріч, відразу запитували: чи не хоче Садовий перетворити їхнє місто у львівський смітник. Також, місцевих жителів цікавила ситуація з виділенням житла для військовослужбовців у Львові, точніше повна його відсутність», – розповів Владислав Сидоренко.

Залишити відповідь