Садовий ліквідував скандальну “Збиранку”

0
1153

На сесії міської ради депутати прийняли рішення припинити діяльність ЛКП «Збиранка». Зробили це з метою оптимізації діяльності у сфері поводження з відходами у Львові. Спеціальна комісія упродовж найближчих місяців працюватиме над припиненням діяльності підприємства, повідомили у міськраді. Про це пише Форпост.

«Припинення ЛКП „Збиранка“ шляхом приєднання до ЛКП „Зелене місто“ є черговим необхідним етапом належного втілення комплексного проекту поводження з відходами у Львові. Це рішення допоможе позбутися багатьох бюрократичних процедур в процесі комплексної рекультивації Грибовицького полігону, яку наше ЛКП втілює за підтримки ЄБРР», — розповів Вадим Ноздря, директор ЛКП «Зелене місто».

Депутати також створили комісію з припинення ЛКП «Збиранка». Окрім того, ЛКП «Зелене місто» стає правонаступником всього майна, прав та обов’язків цього комунального підприємства.

Додамо, що ще 13 вересня, виконавчий комітет прийняв рішення ʺПро доцільність припинення ЛКП ʺЗбиранкаʺ через приєднання до ЛКП ʺЗелене містоʺ.

Нагадаємо, у квітні цього року у Львові затримали на хабарі керівника ЛКП «Збиранка» Віталія Пугача. Його звинувачують у вимаганні відкату у підприємця, який у лютому виграв тендер на постачання вапна для ЛКП «Збиранка», яке займається експлуатацією і рекультивацією відомого Грибовицького сміттєзвалища біля Львова. Суди по цій справі ще тривають.

Також колишній директор ЛКП “Збиранка” оскандалився, побивши журналістів, які приїхали на сміттєзвалище. За це його оштрафував суд.

Комунальне підприємство регулярно фігурує у різноманітних скандалах через забруднення навколишнього середовища.

“Тривалий час Львівська міська рада та директор ЛКП “Збиранка” витрачають неефективно витрачають кошти міського бюджету на роботи та послуги, повязані із експлуатацією львівського полігону ТПВ у с.Грибовичі, залучаючи до таких робіт компанії без досвіду, закуповуючи одні і ті ж послуги по декілька разів, та інші подібні дії, при цьому нехтувалася значна шкода довкіллю та вживалися заходи до її приховування”, – нагадує Голова екологічної комісії Жовківської райради Ігор Муравський.

Leave a Reply