Садовий каже, що не знав як зробити зауваження іноземцям через «неправильну» карту на Безпековому форумі

0
902

Мер Львова Андрій Садовий зустрівся з активістами, які прийшли до нього, аби висловити своє обурення ситуацією, що склалася на Безпековому форумі у Львові. Йдеться про карту із невизнаними “народними” республіками, яку використали організатори під час заходу. Про це пише Форпост.

Міський голова Львова запевняє, що теж обурений тією ситуацією, але він “не міг впливати на карту європейців” і “не знає, як робити зауваження іноземцям”.

Андрій Садовий зазначив, що підтримує позицію держави щодо того, що ці території є тимчасово окупованими, та запитав у активістів, як правильно на такі ситуації реагувати. Водночас, мер Львова висловив своє захоплення тим, на якому рівні був проведений форум.

Окрім того, мер Львова повідомив, що щодо захоплення кабінету мера у п’ятницю, 1 грудня, порушили кримінальне провадження.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив обурення тим, що у Львові на Безпековому форумі Садового на карті визнали “ДНР” і “ЛНР”.

“У мене запитання до організаторів форуму. Ми у Львові на такій важливій конференції і я вважаю, що це сьогодні це провокативна річ по відношенню до спікерів, які запрошені. Коли ми у Львові бачимо, що на мапі зображено назва народних республік Донецька і Луганська, я був здивований, коли у Львові продавалась символіка Донецької і Луганської областей, але коли сьогодні на Безпековому форумі на екрані написано Народні республіки Донецька і Луганська, то я вважаю, що це є елемент гібридної війни, який спрямований проти України, для того, щоб дестабілізувати ситуацію у Львівському регіоні”, – сказав Синютка.

Пізніше СБУ Львівщини заявило, що перевірки факти, викладені у листі голови Львівської ОДА.

Сьогодні група активістів та бійців АТО увійшли до кабінету міського голови Львова Андрія Садового.


Leave a Reply