Садовий їздить Україною у свій робочий час

0
398
Про це йдеться у відповіді, наданій журналістам Дивись.info у виконкомі Львівської міської ради. Мер міста Андрій Садовий, виходячи із відповіді, не брав відпустку, аби їздити сходом та півднем України, відповідно, ці поїздки відбувалися в його робочий час.
На запитання про дати відпусток міського голови Львова за 1 січня – 27 серпня 2017 року у виконкомі відповіли, що Садовий мав короткі відпустки з січня і аж по кінець липня.
Однак у серпні Садовий відправився у тривалий тур східною частиною країни: через Київ та Харків на Слов’янськ, Краматорськ, Авдіївку, Маріуполь тощо. Вирушив зі Львова він 15 серпня й не повертався принаймні до Дня прапора (23 серпня).
А, судячи із останніх новин, зараз він їздить півднем країни (Одеса, Херсон тощо).
Відпустки міського голови попередньо затверджуються відповідними розпорядженнями міського голови «Про мою відпустку». Відповідно, станом на день отримання відповіді, керуюча справами виконкому Марта Литвинюк вже мала би знати дати серпневих відпусток, якби такі були.
До слова, саме на час подорожі на східні терени України припав колапс, спричинений великими опадами. Сталося це 17 серпня. Тоді у Львові затопило частину вулиць, чимало мешканців виявили підтоплені підвали чи комерційні приміщення, розташовані на цокольних поверхах.
Крім того, через застій води на вулицях було затоплено кілька десятків автомобілів, а відкачувати воду довелося львівським рятувальникам. Не зважаючи на таку ситуацію й те, що поїздка відбувається у робочий час, мер міста не змінив своїх планів та не вирушив назад до Львова, аби координувати ліквідацію наслідків затоплення вулиць.
Що цікаво, судячи із повідомлень у ЗМІ та на сторінці мера Львова у Фейсбук, його поїздка має лише опосередкований стосунок до вирішення міських проблем Львова.
Наприклад, в Одесі на фестивалі ідей Садовий презентував концепцію “Ukraine United airlines” — національного лоу-кост перевізника, серед інших пунктів там є про відновлення роботи аеропортів в усіх обласних центрах й те, аби дати роботу ДП «Антонов» (тобто, замовити літаки у цього виробника). Який це має стосунок до Львова, де успішно працює міжнародний аеропорт, – не зрозуміло. Загалом, за даними виконкому, міський голова Львова цьогоріч уже провів у відпустці 34 календарних дні.

Залишити відповідь