Садовий і депутати “Самопомочі” проігнорували громадські слухання щодо будівництва заводу у Львові, – Телішевський

0
1244

У Львові відбулось громадське слухання з приводу будівництва сміттєсортувального заводу у Львові на вул. Пластовій. Про це у Фейсбуці пише депутат Львівської міськради Ігор Телішевський.

Після ряду проблем, які виникли внаслідок неякісної організації заходу (2-годинна реєстрація, намагання помістити 350 людей в маленькому актовому залі школи №7, рішення провести все надворі, складність підрахунку голосів і т. д.), люди чітко проголосували проти. Із 325 голосів, 321 – «проти», 3 – «за», 1 «утримався».

“Але я хочу звернути увагу на інше: у нас є мер? Львів має міського голову? На слуханні не було ні самого Андрія Івановича Садового, ні жодного з депутатів ЛМР від фракції «Самопоміч». Я вважаю, що це неправильно, адже мер міста неодмінно повинен вести діалог із громадою і брати участь у подібних заходах.

Щодо голосування, то нам досі не показали чіткого плану чи стратегії будівництва цього заводу. Також нам не довели доцільності його розташування саме на вул. Пластовій”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply