Садовий і далі хоче дебатувати лише на телеканалі своєї куми

0
667
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Чинний міський голова Львова Андрій Садовий і надалі хоче проводити дебати лише на UA:Львів і відкидає пропозицію про допомогу у проведенні дебатів від нардепа Миколи Княжицького.

Про це Садовий написав у Фейсбуці, пише Кулемет.

“Мій офіційний лист зі згодою взяти участь в дебатах на “Суспільному” 18 листопада – вже на пошті в ініціаторів. Я буду”, – написав Садовий.

Він також зазначив, що “наші юристи вивчили пропозицію і не знайшли жодних порушень Виборчого кодексу в форматі, який запропонували журналісти”.

Нагадаємо, у першому турі Садовий не прийшов на дебати із Олегом Синюткою.

Олег Синютка закликав Андрія Садового розказати громаді правду про те, як ведуться ремонти доріг, чому не будуються садочки і школи та чому в місті процвітає будівельна мафія.

“На жаль, ми так і не почуємо відповідей на питання, які турбують громаду впродовж багатьох років вашого управління містом. І те, що ви не виходите на публічні дебати свідчить про вашу нещирість. Така поведінка не личить керівнику європейського, демократичного Львова”, – наголосив Олег Синютка.

Народний депутат від “Європейської Солідарності”, кандидат на посаду очільника Львівської ОТГ Олег Синютка вимагає проведення дебатів на UA:Львів, але чітко із дотриманням законодавства.

«UA: ЛЬВІВ» не хоче підготувати дебати кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ спільно з іншими телеканалами.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” закликав чинного мера Львова Андрія Садового делегувати представника для підготовки дебатів у Львові.

Сьогодні, 6 листопада, Княжицький повідомив, що найближчим часом ми запропонуємо формат можливого проведення дебатів між кандидатами.

Нардеп також розповів свіжий львівський анекдот:

Зустрічаються якось два кандидати на посаду мера Львова, які вийшли до другого туру. От один іншому і каже:

– Давайте, Андрію Івановичу, проведемо публічні дебати між нами, кандидатами на посади мера?

– Ну, давайте, але дебати буде організовувати моя кума, – відповідає Андрій Іванович.

Залишити відповідь