Садовий хвалиться фестивалями і велодоріжками у той час, коли його поплічники руйнують Львів, – Телішевський

1
2123
Укроп Львівщина
Укроп Львівщина

Під час чергового засідання сесії міської ради депутатам представили звід виконавчих органів влади Львова. Звітував зокрема міський очільник Андрій Садовий. Його виступ викликав чималу дискусію. Про це пише Укроп Львівщина.

За словами голови фракції УКРОПу Ігоря Телішевського, цей звіт радше виглядає як насмішка над львів’янами і виконання роботи для «галочки» перед депутатами.

«Укропівці кілька років добивалися безкоштовного проїзду у транспорті для учнів, послідовно підтримує громаду у боротьбі проти незаконних забудов та допомагає відстоювати права у судах проти «Львівгазу». У цей час Садовий хвалиться підписниками у Фейсбуці та активністю міста у соцмережах. Це виглядає жалюгідно. Адже серед заслуг мера, на його думку, ще численні фестивалі, зокрема скандальний ЛеополісДжаз та будівництво велодоріжок і сенсотек. За роки свого «царювання» Садовий не відкрив жодного комунального садочка чи школи. Проте, сприяє відкриттю готелів, ресторанів і новобудов», – обурився укропівець.

На думку депутатів фракції, мер багатомільйонного міста мав би дбати про місцевих, історію Львова та його розвиток, а не збільшувати зручність міста для туристів та допомагати бізнесу заробляти.


1 коментар

Leave a Reply